ایستگاه زبان

10 کارتون انگلیسی برای تقویت زبان بزرگسالان و کودکان

کارتون انگلیسی برای تقویت زبان

آیا می‌دانستید که کارتون‌ها فقط برای خنداندن و سرگرم کردن کودکان نیستند، بلکه بزرگسالان را نیز هدف قرار می‌دهند؟ از آنجایی که ما از کودکی کارتون تماشا می‌کردیم، حالا در بزرگسالی، ممکن است ببینیم چقدر مسخره بودند. شاید ترجیح می‌دهید برای یادگیری اصولی انگلیسی، تماشای آموزش زبان با سریال فرندز را انتخاب کنید، اما هنوز کارتون انگلیسی برای تقویت زبان را رد نکنید!

آن‌طور که به نظر می‌رسد بیشتر کارتون‌های تولید شده برای کودکان طراحی شده است، این یک قانون نانوشته است. آیا کارتون هایی مانند Futurama و The Simpsons را می‌شناسید؟ همه آنها برای به نمایش گذاشتن شخصیت‌هایی که کمی بالغ‌تر هستند به شیوه‌ای ساده و طنز استفاده می‌کنند.

کارتون انگلیسی برای تقویت زبان می‌تواند اطلاعات بی‌نظیری را در اختیار شما بگذارد. در این مقاله به این می‌پردازیم که چگونه کارتون به بهبود زبان انگلیسی شما کمک می‌کند. همچنین پیشنهادهایی را برای سلیقه‌های مختلف ارائه می‌دهیم. بیا شروع کنیم!

تماشای کارتون انگلیسی سرگرم کننده و آموزشی است. توصیه‌های ما را برای تمرین گوش دادن به زبان انگلیسی بررسی کنید و در حالی که یادمی‌گیرید از آن لذت ببرید!

چرا با کارتون انگلیسی یاد بگیریم؟

حالا که تصمیم گرفتید برای بهبود زبان انگلیسی خودتان یک کارتون تماشا کنید که حقیقتا ایده خیلی خوبی است! در ادامه مزایای آن را برای شما توضیح دادیم.

اگر تازه در ابتدای یادگیری زبان انگلیسی هستید، کارتون‌های انگلیسی برای مبتدیان با زیرنویس نیز به شما کمک می‌کند تا سریعتر به آن عادت کنید. این کار مانند یادگیری زبان انگلیسی با فیلم‌ها عمل می‌کند. ابتدا ویدیویی را با زیرنویس فارسی تماشا کنید، سپس مجدد آن را بدون زیرنویسی تماشا کنید و سعی کنید ترجمه دیالوگ‌ها را در حافظه خود به یاد بیاورید (می‌توانید مکث کنید و کلمات را یادداشت کنید). سپس برای بار سوم ویدیو را تماشا کنید و از طریق زیرنویس انگلیسی بررسی کنید که چقدر کلمات را متوجه شده‌اید.

 • صداپیشگان در کارتون‌ها به وضوح صحبت می‌کنند. یعنی کلمات و عبارات را به خوبی تلفظ می‌کنند تا همه آنها را بفهمند.
 • بسیاری از کارتون‌های کودکان بر تعاملات اجتماعی تمرکز دارند، بنابراین می‌توانید برخی از مکالمات و عبارات دنیای واقعی را بشنوید.
 • در کارتون‌ها از کلماتی استفاده می‌شود که به اندازه کافی ساده است و برای زبان آموزان سطح پایین انگلیسی قابل درک هستند، اما همچنین کلمات چالش برانگیز زیادی برای زبان آموزان پیشرفته‌تر نیز دارد.
 • اگر در حال تماشای کارتون برای کودکان بسیار خردسال هستید، این نمایش‌ها اغلب تکراری هستند و کلمات، عبارات و حتی ساختار جملات کامل را مدام تکرار می‌کنند.
 • کارتون‌های کودکانه معمولا کوتاه هستند و حدود ۲۰ دقیقه طول می‌کشند. گاهی اوقات هر قسمت به دو نیمه ۱۰ دقیقه‌ای تقسیم می‌شود.
 • کارتون‌هایی هستند که به طور خاص برای یادگیری لغات و عبارات جدید ساخته شده‌اند!
 • اگر به دنبال راهی سرگرم کننده برای یادگیری هستید، کارتون‌ها عالی هستند. تماشای آنها سرگرم، لذت بخش و کاملا اثربخش است.

معرفی کارتون انگلیسی برای تقویت زبان بزرگسالان و کودکان

خوب دیگه وقتشه که کارتون‌های مناسب برای یادگیری زبان انگلیسی را معرفی کنیم. در اینجا ابتدا سعی می‌کنیم ۵ کارتون برای سطح مقدماتی یعنی برای افرادی که از انگلیسی تقریبا چیزی نمیدونند و ۵ کارتون به ترتیب برای سطوح بالاتر معرفی کنیم پس همراه ما باشید.

۱. Peppa Pig

Peppa Pig

ماجراهای پپا پیگ و خانواده بامزه‌اش توسط کودکان در سراسر جهان با اشتیاق دنبال می‌شود و این کارتون انگلیسی در همه جا بسیار محبوب است. این محصول بریتانیایی اولین بار در سال ۲۰۰۴ پخش شد و از آن زمان تاکنون بیش از ۳۸۰ قسمت داشته است.

هدف این کارتون عمدتاً کودکان است که به تازگی ماجراجویی خود را با زبان انگلیسی شروع می‌کنند. اپیزودها فقط ۵ دقیقه طول می‌کشند، به اندازه‌ای کوتاه که مطمئنا تمام توجه خود را روی آنها متمرکز خواهید کرد. علاوه بر این، ماجراهای پپا در کارتون ساده و قابل درک است.

شخصیت‌ها از ساده‌ترین و رایج‌ترین واژگان انگلیسی استفاده می‌کنند. آنها انگلیسی ساده، بدون هیچ گونه اصطلاحی، و با سرعتی به اندازه کافی آهسته برای درک افراد مبتدی صحبت می‌کنند. کارتون انگلیسی عالی برای زبان‌آموزان مبتدی!

۲. Martha Speaks

Martha Speaks

Martha Speaks همانطور که از نامش پیداست یک کارتون انگلیسی برای مبتدیان است که هدف آن تشویق آنها به تماشای هدفمند و تلفظ کلمات انگلیسی تازه آموخته شده است. این کارتون داستان سگی را روایت می‌کند که پس از خوردن سوپ الفبا یادگرفته است که صحبت کند.

این کارتون معروف انگلیسی به ویژه برای اشخاصی که از زبان انگلیسی هیچ چیزی بلد نیستند توصیه می‌شود، زیرا هر قسمت بر عبارات جدیدی تمرکز دارد که چندین بار در طول قسمت در زمینه‌های مختلف تکرار می‌شوند. این کار باعث می‌شود که بچه‌ها راحت‌تر آن‌ها را به خاطر بسپارند و در پایان قسمت به درستی آن‌ها را تلفظ کنند.

Martha Speaks یک کارتون انگلیسی بسیار هوشمند برای مبتدیان است که می‌خواهند کلمات جدید انگلیسی را یاد بگیرند و بعداً در زندگی روزمره خود از آن استفاده کنند. این بهترین کارتون انگلیسی برای افرادی است که قبلاً هیچ پیش زمینه‌ای درباره انگلیسی نداشته‌اند.

۳. Arthur

Arthur

این مجموعه انیمیشن کانادایی آمریکایی در مورد ماجراهای آرتور یکی دیگر از گزینه‌های عالی کارتون انگلیسی برای تقویت زبان است. این کارتون اولین بار در سال ۱۹۹۶ پخش شد و تاکنون بیش از ۲۵۰ قسمت پخش شده است.

شخصیت اصلی، آرتور، با والدین و خواهرش در شهری با حیوانات شاد زندگی می‌کند و مانند حیوانات دیگر به مدرسه می‌رود. با این حال، آرتور و دوستانش به جای اینکه بعد از مدرسه به خانه بروند، دائماً برای یافتن پاسخ سؤالات مهم به مأموریت‌های کارآگاهی می‌روند.

این کارتون انگلیسی نه تنها به یادگیری زبان انگلیسی کمک می‌کند، بلکه به بسیاری از مسائل ضروری زندگی مانند شخصیت‌ها، علایق و بیماری‌ها نیز اشاره می‌کند. این یک کارتون انگلیسی بسیار جالب برای زبان‌آموزانی است می‌خواهند جهان بینی خود را کمی گسترش دهند.

۴. Phineas and Ferb

Phineas and Ferb

این سریال حول محور دو برادر ناتنی، فینیاس فلین و فرب فلچر می‌گذرد که در تعطیلات تابستانی خود دست به ماجراجویی‌های خارق‌العاده‌ای می‌زنند. هدف آنها این است که با ساختن اختراعات پیچیده و انجام پروژه‌های هیجان انگیز، هر روز را به یک تجربه فراموش نشدنی تبدیل کنند. در کنار آنها خواهر بزرگترشان کندیس هستند که اغلب سعی می‌کند ماجراهای آنها را در معرض دید مادرشان قرار دهد، پلاتیپوس حیوان خانگی آنها پری (همچنین به عنوان مامور P شناخته می‌شود)، که به عنوان یک مامور مخفی زندگی دوگانه ای دارد، و یک بازیگر رنگارنگ از شخصیت های فرعی است.

دیالوگ‌ها در “Phineas and Ferb” طنزآمیز است، مملو از بازی کلمات است و طیف گسترده‌ای از واژگان و عبارات را به نمایش می‌گذارد. تعاملات شخصیت‌ها و شوخی‌های هوشمندانه راهی سرگرم کننده برای یادگیری و تمرین زبان انگلیسی است. علاوه بر این، کارتون اغلب شامل اعداد موسیقی، آهنگ‌های جذاب و عبارات تکراری است که به حفظ واژگان کمک می‌کند و الگوهای زبان را تقویت می‌کند.

از طریق طرح‌های تخیلی و طنز، می‌توانید مهارت‌های درک خود را افزایش دهید، دایره لغات خود را گسترش دهید و درک خود را از عبارات اصطلاحی و مراجع فرهنگی توسعه دهید. این کارتون همچنین خلاقیت، حل مسئله و تفکر انتقادی را تشویق می‌کند، زیرا فینیاس و فرب دائماً راه حل‌های نوآورانه‌ای برای چالش‌هایی که با آن مواجه می‌شوند پیدا می‌کنند.

۵. Dora the Explorer

Dora the Explorer

دورا کاوشگر” یک کارتون استثنایی برای یادگیری زبان انگلیسی است که به دلیل رویکرد تعاملی و آموزشی مشهور است. این سریال دورا جوان و ماجراجو را دنبال می‌کند که با کوله پشتی سخنگو و دوست میمونش بوتس، ماموریت‌های هیجان‌انگیز را آغاز می‌کند. دورا در طول ماجراجویی های خود شما را تشویق می‌کند تا در حل پازل‌ها، غلبه بر موانع و یادگیری کلمات و عبارات جدید به زبان انگلیسی به او بپیوندید.

این کارتون تعاملی با ترغیب بینندگان برای پاسخ به سؤالات و شرکت در ماجراهای دورا تأکید می‌کند و یادگیری فعال زبان را تقویت می‌کند. در کنار دورا و بوتس، شخصیت‌های اصلی شامل سوایپر روباه و طیف گسترده‌ای از دوستان حیوانات هستند که همگی در داستان پر جنب و جوش و جذاب نقش دارند.

این کارتون سرگرم کننده نه تنها شما را با واژگان ضروری انگلیسی و عبارات مکالمه آشنا می‌کند، بلکه مهارت‌های حل مسئله، آگاهی فضایی و تنوع فرهنگی را نیز ارتقا می‌دهد. این کارتون از طریق ماهیت جذاب و تعاملی خود، یک تجربه یادگیری زبان انگلیسی فراگیر را برای زبان‌آموزان ارائه می‌دهد.

۶. Soul

انیمیشن روح برای تقویت زبان انگلیسی

در ابتدا باید گفت که انیمیشن روح (Soul) به خوبی ابعاد اضطراب انسان را به تصویر کشیده است. به مرگ، تنهایی، بی معنی بودن زندگی و آزادی در لحظات مختلف می‌پردازد. در حالی که بیشتر به بحران معنای زندگی توجه کرده است. دختری که در ابتدای انیمیشن لحظه‌ای در کلاس موسیقی غرق می‌شود و مورد تمسخر بقیه قرار می‌گیرد. در نیمه اول فیلم، جو گاردنر به دنبال یافتن کلید این خلسه‌ها به عنوان رویکردی برای خروج از روال خسته کننده زندگی روزمره است. اما در نیمه دوم فیلم چندان متقاعد نشده است. فراتر از آن می‌رود و به دنبال معانی عمیق‌تری برای زندگی است. به نظر می‌رسد که این خلسه‌ها تنها یک تسکین لحظه‌ای درد ناشی از این زندگی است.

نکته قابل توجه انیمیشن این است که درگیر کلیشه‌های هالیوود، نژادپرستی و تبعیض جنسیتی نمی‌شود. شخصیت اول فیلم یک سیاهپوست است. در فیلم، حتی اشاره‌ای به رنگ پوست او (به جز یک مورد جزئی) دیده نمی‌شود. حتی دختر محجبه‌ای در بین هنرجویان کلاس موسیقی دیده می‌شود. از زیبایی‌های کلیشه‌ای معمول در آرایش صورت و بدن اجتناب شده است. کلیشه‌هایی که زیبایی را محدود به لاغری، موهای بلوند، سفیدی، قد و امثال آن می‌کند.

به طور کلی می‌توان گفت انیمیشن روح برای یادگیری زبان فوق‌العاده است و می‌توانید نکات زیادی را با آن یادبگیرید، Soul می‌تواند هم شما را سرگرم کند و هم اصطلاحات جالبی به شما آموزش دهد. همچنین درس‌های زیادی برای زندگی دارد که خالی از لطف نیست.

۷. Chicken Run

انیمیشن فرار مرغی برای تقویت زبان انگلیسی

گاهی اوقات یک فیلم شما را با صدای بلند می‌خنداند حتی اگر فقط خودتان در اتاق باشید. شما نمی‌توانید جلوی خنده خود را بگیرید و برایتان مهم نیست که چه کسی ممکن است بشنود یا نه. این دقیقاً همان تجربه‌ای است که من اخیراً با تماشای Chicken Run داشتم.

مانند هر فیلم فرار اُسرا، هر مرغ دارای شخصیت متمایز و ویژگی‌های عجیب و غریب است. مک، مرغ باهوش با عینک‌های درهم و لهجه اسکاتلندی جالب، سلاح‌های کشتار جمعی را طراحی می‌کند که ممکن است مرغ ها را به آزادی برساند و همیشه برای یک طرح فرار خوب آماده است.

راکی خروس پرنده، فراری از یک سیرک مسافرتی است. جینجر متقاعد شده است که راکی ​​می‌تواند به او و مرغ‌ها بیاموزد که چگونه پرواز کنند. اما خودش می‌داند که واقعاً هیچ مهارت فوق‌العاده‌ای ندارد، اما نمایشی عالی برای مرغ‌ها به نمایش می‌گذارد و آن‌ها را در تمام انواع تمرین‌ها کمک میدهد. فاولر، خروس پیر در مزرعه که خود را یک کهنه سرباز باوقار جنگ جهانی دوم می‌داند، شکست راکی ​​و مرغ ها را پیش بینی می‌کند.

این انیمیشن پرهیجان و طنز برای تمرین و یادگیری زبان انگلیسی با لهجه بریتیش فوق‌العاده است و می‌تواند شما را سرگم کند و در زمان تماشا کلی نکات جالب زبان یادبگیرید.

۸. The Jungle Book

انیمیشن کتاب جنگل برای تقویت زبان انگلیسی

کتاب جنگل یک فیلم درام ماجراجویی آمریکایی محصول سال ۲۰۱۶ می‌باشد. در جنگل‌های هند پسر یتیمی به نام موگلی در میان گله گرگ‌ها به رهبری آکلا زندگی می‌کند. موگلی توسط گروهی از میمون‌ها به نام “بندرلوگ” ربوده می‌شود که او را به رهبر خود، غول‌پیثکوس دیوانه به نام کینگ لویی، معرفی می‌کنند. با فرض اینکه همه انسان ها می‌توانند آتش بسازند، پادشاه لویی در ازای آن از موگلی محافظت از شیر خان را ارائه می‌دهد. بالو حواس شاه لویی را پرت می کند در حالی که بقیرا سعی می کند موگلی را دزدکی بیرون بیاورد، اما نیرنگ آنها کشف می‌شود.

انیمیشن کتاب جنگل بسیار هیجان‌انگیز و جذاب است که در حوزه یادگیری زبان انگلیسی یکی از بهترین هاست. دیالوگ‌های فیلم هر چقدر به پایان نزدیک می‌شود تندتر شده و گوش شما از لحن آهسته و شمرده ابتدای انیمیشن به حالت سریع‌تر عادت می‌کند.

۹. Captain Underpants

انیمیشن کاپیتان زیرشلواری برای تقویت زبان انگلیسی

در انیمیشن کاپیتان زیرشلواری، جورج و هارولد با شوخی‌های بیش از حد تخیلی، مدیر خود را هیپنوتیزم می‌کنند و فکر می‌کنند که او یک ابرقهرمان به نام کاپیتان زیرشلواری است. شخصیتی که آنها در کمیک‌های خانگی خود ساخته‌اند! ماجراهای این دو در پیکوا، اوهایو اتفاق می‌افتد، که می‌تواند حسابی شما را بخنداند. در نتیجه، جروم هوروویتز به یک مدرسه سرگرم کننده با موسیقی، هنر و یک نمایشگاه سرگرم کننده تبدیل می‌شود. همه چیز خوب پیش می رود تا زمانی که پروفسور پوپیپانتز شرور (نیک کرول) که هدف اصلی آن خلاص کردن سیاره از خنده است، پیش می‌رود. نبرد بین کاپیتان زیرشلواری، به طور متناوب در نقش آقای کروپ و پروفسور پوپی‌پانتز در جریان است.

عبارات این انیمیشن جذاب بسیار کاربردی و مورد استفاده در مکالمات روزمره هستند و به راحتی عبارات و جملات جذاب آن را یاد خواهید گرفت.

۱۰. COCO

انیمیشن COCO برای تقویت زبان انگلیسی

داستان کوکو درباره چیست؟ انیمیشن COCO در مورد پسری ۱۲ ساله هست که نامش میگل است. او می‌خواهد درست مانند دوست خود ارنستو یک موسیقیدان باشد. متأسفانه، خانواده میگل ممنوعیت طولانی مدت موسیقی دارند. میگل از سرزمین مردگان دیدن می‌کند و با یک “فریبکار” به نام هکتور ملاقات می‌کند.
این دو با هم دوست می‌شوند و سعی می‌کنند بفهمند چرا ممنوعیت موسیقی برای خانواده میگل وجود دارد و همچنین به میگل کمک کنند تا رویای خود را برای تبدیل شدن به یک موسیقیدان محقق کند. انیمیشن چند بار شما را غافلگیر خواهد کرد. با این که حوادث آن در مکزیک اتفاق می‌افتد، دیالوگ‌ها به زبان انگلیسی با لهجه آمریکایی است. بنابراین می‌توانید اصطلاحات زبان انگلیسی آمریکایی را با این انیمیشن به راحتی یادبگیرید

در این انیمیشن سرعت بیان کلمات آهسته است. عبارات و اصطلاحاتی که در انیمیشن کوکو بیان می‌شوند ساده و راحت‌ هستند بنابراین گزینه عالی و جذابی برای یادگیری زبان انگلیسی می‌تواند باشد.

چرا یادگیری زبان انگلیسی با کارتون موثر است؟

شما به راحتی می‌توانید معنی واژگان جدید را از روی داستان کارتون حدس بزنید و کلماتی که یاد گرفته‌اید در ارتباطات روزمره مفید خواهند بود. این کارتون‌ها از نظر اصطلاحات نیز غنی هستند. برخی از آنها، پس از تماشا، به طور انحصاری تعداد زیادی عبارت و اصطلاح خواهید آموخت و البته هرگز آنها را فراموش نخواهید کرد.

 1. کلمات ساده و دستور زبان: بسیاری از کارتون‌ها (و به خصوص سریال‌های انیمیشن) نه برای مخاطبان بزرگسال، بلکه منحصراً برای کودکان ساخته می‌شوند. هدف آنها این است که کودک را با دنیای اطرافش آشنا کنند، بنابراین کلمات پیچیده و دستور زبان، عبارات عامیانه و غیره را پیدا نخواهید کرد. عبارات شخصیت‌ها به سادگی ساخته می‌شوند، از واژگان ساده استفاده می‌شود. با این حال، لطفاً توجه داشته باشید: این برای کارتون‌هایی که مخاطبان جوان‌تر را هدف قرار می‌دهند معمولی است.
 2. تکرار کلمات و عبارات: شخصیت‌های کارتون‌ها، به طور معمول، نه تنها ویژگی‌های مشخص، بلکه عبارات کمی دارند که از قسمتی به قسمت دیگر تکرار می‌کنند. تکرار مادر یادگیری است، بنابراین چنین عبارات و کلماتی به سرعت به یاد ماندنی خواهند شد.
 3. مدت زمان‌های مختلف: اگر از طرفداران سریال‌ها نیستید یا وقت آزاد کافی برای تماشای یک فیلم ۲ تا ۳ ساعته ندارید، به کارتون‌ها توجه کنید. بیشتر آنها داستان‌هایی از ۱۰ تا ۳۰ دقیقه هستند و حتی آثار هنری انیمیشن ۲ دقیقه‌ای نیز وجود دارد.
کارتون برای یادگیری زبان انگلیسی

چگونه انگلیسی را با انیمیشن یاد بگیریم؟

انیمیشن جایگزین خوبی برای فیلم و سریال‌های معمولی هستند. اگر از طرفداران سریال نیستید یا وقت آزاد کافی برای تماشای یک فیلم پرفروش ۲ تا ۳ ساعته ندارید، به کارتون‌ها توجه کنید. بیشتر آنها داستان‌هایی بین ۱۰ تا ۳۰ دقیقه هستند. علاوه بر این، هر قسمت در مورد چیز جدیدی صحبت می‌کند، یعنی لازم نیست آنچه را در هر قسمت اتفاق افتاده به خاطر بسپارید، رشته داستان را از دست نخواهید داد.

 • با انیمیشن‌های کوتاه شروع کنید: ۵ تا ۲۵ دقیقه. این دقیقاً زمانی است که در آن بچه‌ها می‌توانند بدون مشکل توجه خود را جلب کنند و تقریباً همین زمان برای سریال‌های انیمیشنی با هدف کودکان خواهد بود.
 • به طور منظم تماشا کنید: سریال‌های انیمیشن نیز به همین دلیل مناسب‌ترین هستند. کودک علاقه‌مند خواهد شد بداند که در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد و تماشای کارتون به زبان انگلیسی به خودی خود موجب یادگیری می‌شود.
 • از زیرنویس انگلیسی استفاده کنید این به شما کمک می‌کند تا با متن همراه باشید، به خصوص در ابتدا، و املای کلمات را همراه با تلفظ به خاطر بسپارید.

نکات پایانی

یادگیری یک زبان جدید نباید خسته کننده یا کسالت‌بار باشد. بسیاری از روش‌های لذت بخش برای یادگیری انگلیسی فرصت‌های فوق العاده‌ای را فراهم کردند. امیدوارم مشاهده کارتون‌های موجود در لیست فوق تجربه خوبی برای شما باشد.

همانطور که مشاهده کردید، یادگیری زبان انگلیسی از طریق انیمیشن یک فعالیت آسان و بسیار لذت بخش است. از استفاده از این روش‌های به ظاهر کودکانه برای یادگیری زبان خجالت نکشید، زیرا بازگشت به دوران کودکی همیشه جذاب است. بگذارید انگلیسی به لطف کارتون‌ها به سرگرمی دلپذیر و مفید و همچنین به یک عادت روزمره برای بهبود زبان انگلیسی شما تبدیل شود، یک سرگرمی عالی!

اگر می‌خواهید مهارت‌های انگلیسی خود را به سطح بالاتری برسانید، باید روی یادگیری صحیح و اصولی ​​تمرکز کنید. البته به شما توصیه می‌کنیم چون یادگیری درس‌های سطح بالاتر به این سادگی نخواهد بود سطوح بالاتر را با دوره‌های خود آموز و یا معلم خصوصی ادامه دهید.

به طور خلاصه، تماشای کارتون انگلیسی یک راه عالی برای یادگیری و در عین حال سرگرمی است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که مناسب ترین کارتون را بر اساس اهداف و سلیقه خود پیدا کنید و لذت ببرید! امیدواریم در این مقاله یک کارتون عالی را برای تماشا انتخاب کنید. راستی، فیلم و یا کارتون مورد علاقه شما چیه؟ در نظرات به ما بگویید! برای ما، و دیگران مناسب خواهد بود!

۵/۵ - (۷۰ امتیاز)
آزمون تعیین سطح زبان

 

دیدگاه‌ها (0)

 • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
 • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
 • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.
 • امتیاز دادن فقط مخصوص خریداران محصول می باشد.

*
*

ورود | ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد