ایستگاه زبان

آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی (رایگان)

آزمون تعیین سطح

شاید از خود پرسیده باشید آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی چیست و چه کاربردی دارد؟ بسیاری از افراد به ویژه افراد بزرگسال علاقه­ مند به فراگیری زبان انگلیسی، در ابتدای راه اطلاع دقیقی از وضعیت زبان خود ندارند. اغلب آموزه هایی جسته گریخته در ارتباط با زبان انگلیسی از دوره­ ی تحصیل در دبیرستان/ هنرستان خود یا از زمان تحصیل در دانشگاه در ذهن دارند که چندان برای­شان کارا و مفید نیست و نمی­توانند به وسیله آن مکالمه انگلیسی داشته باشند. همچنین برخی افراد به طور خود محور و مطالعه شخصی اقدام به یادگیری زبان انگلیسی می­کنند. این دو دسته افراد معمولاً نیاز دارند سطح زبان انگلیسی خود را مشخص کنند تا با آگاهی بهتری از معلومات خود سطح زبان خود را ارتقاء دهند.

آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی آنلاین ایستگاه زبان آزمون استانداردی است. این آزمون تعیین سطح شامل سوالاتی در مورد همه مهارت های زبان است و شما پس از انجام این آزمون، سطح دقیق خود را می توانید مشخص کنید. این آزمون برای ارزیابی درک شما از گرامر، واژگان و عبارات انگلیسی طراحی شده است. هر سوال در قالب چند گزینه ای است و شما یک انتخاب از پاسخ های موجود را خواهید داشت. همچنین این آزمون کاملا رایگان است تا افراد بیشتری بتوانند از این آزمون بهرمند شوند.

آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی به شما نشان دهد که از نظر دانش انگلیسی تقریبا در چه وضعیتی هستید و از چه کلاس یا سطحی باید شروع به یادگیری زبان انگلیسی کنید.

تعیین سطح زبان انگلیسی

ویژگی های این آزمون تعیین سطح زبان

 1. تست ما دانش شما را نه تنها در زمینه گرامر انگلیسی، بلکه در جنبه های مهم زبان مانند واژگان، خواندن و درک زبان ارزیابی می کند. این رویکرد به شما امکان می دهد ارزیابی دقیق تری از سطح و دانش زبان خود کسب کنید.
 2. سطح انگلیسی خود را به صورت رایگان بررسی کنید. بدون نیاز به ثبت نام در سایت. پس از اتمام آزمون، اطلاعاتی در مورد سطح دانش زبان شما و همچنین توصیه های مفید دریافت خواهید کرد.
 3. شروع یادگیری زبان انگلیسی با آزمون آنلاین به معنای افزایش چشمگیر شانس موفقیت شماست! نتیجه آزمون مهارت زبان انگلیسی به شما و معلم این امکان را می دهد که نقطه شروع را انتخاب کنید، اهداف تعیین کنید و دوره مناسب را انتخاب کنید.

آزمون تعیین سطح

پس از آزمون چه اتفاقی می افتد؟

پس از آزمون تعیین سطح، به شما خواهیم گفت از نظر دانش انگلیسی تقریبا در کجا قرار دارید.علاوه بر آن، می توانید از مشاوره رایگان همکاران ما در مجموعه ایستگاه زبان برای پیشرفت زبان خود برخوردار شوید. از شما میخواهیم که هر سوال را با دقت بخوانید و پاسخی را که فکر می کنید صحیح است انتخاب کنید. در پایان آزمون، میزان تسلط فعلی زبان انگلیسی به شما تخمین زده می شود.

 

چرا در آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی شرکت کنم؟

همانطور که همه می دانیم قبل از شروع یادگیری اصولی زبان انگلیسی می بایست در آزمون تعیین سطح شرکت کرد، چرا که اگر سطح شما بالاتر از سطح منتخب خودتان باشد، باعث بی حوصلگی و دلزدگی شما و اگر سطح شما پایین تر باشد، علاقه شما به یادگیری زبان از بین خواهد رفت. همچنین با تعیین سطح مناسب عملاً از تحمیل هزینه های مالی و زمانی اضافی جلوگیری می شود.

فقط در چند دقیقه می توانید انگلیسی خود را امتحان کنید و بفهمید در چه سطحی هستید. این دانش به شما کمک می کند تا تصمیمات صحیحی برای بهبود زبان خود بگیرید. با این حال، پاسخ به سؤالات در آزمون تعیین سطح، شروع کار است. با اطلاعاتی که به دست می آورید، اهداف یادگیری زبان را برای خود تعیین کنید و دست به کار شوید!

آزمون Jet English

آیا آزمون تعیین سطح ایستگاه زبان معتبر است؟

این آزمون توسط برترین اساتید مجموعه ایستگاه زبان تدوین و ایجاد شده است و با استانداردترین آزمون های روز دنیا مانند آزمون کمبریج برابری می کند. علاوه بر نوشتن سوالات اختصاصی توسط اساتید مجرب، اساتید ناظر هم بر سوالات و پاسخ ها نظارت لازم را داشته اند و با وسواس خاصی همه مهارت های زبان (به غیر از تست مهارت مکالمه روان شما که حتما باید حضوری انجام بشه) در این آزمون گنجانده شده، پس با خیال راحت در این آزمون مشارکت کنید و سطح دقیق خود را مشخص کنید.

توصیه: لازم به ذکر است که برای شرکت در آزمون پیش رو، ترجیحاً در محیطی آرام و با تمرکز و به دور از تنش فکری تست های این آزمون را پاسخ دهید تا شما را در مسیر یادگیری زبان به صورت هدفمند و تخصصی راهنمایی کنیم.

کپی رایت: سوالات و کلید این آزمون تعیین سطح آنلاین دارای حق کپی رایت است و بدون اجازه کتبی قبلی از ایستگاه زبان قابل کپی برداری نیست.

 

زبان انگلیسی را از کجا شروع کنیم

چه فارغ التحصیل دبیرستان باشید، چه یک کارآفرین یا مادر سه فرزند، می توانید زبان انگلیسی خود را بهبود ببخشید و در عرض 3 تا 6 ماه بر موانع زبانی غلبه کنید. در این دوره آنلاین زبان انگلیسی، شما بر روی توسعه همه مهارت های زبانی، اما بیش از همه، صحبت کردن (مهارت مکالمه) تمرکز خواهید کرد. شما از همان درس اول با زبان انگلیسی ارتباط برقرار خواهید کرد، صرف نظر از اینکه چقدر زبان را می دانید.

شما به زبان انگلیسی صحبت می کنید، می توانید آن را در زندگی واقعی و نه فقط در کلاس درس اعمال کنید. بدون تمرین های خسته کننده و کتاب های قدیمی. واژگان جدید را یاد می گیرید و بلافاصله آن را در موقعیت های گفتگوی واقعی به کار می برید، گرامرهای لازم را یاد می گیرید، تلفظ صحیح را یاد خواهید گرفت، یاد می گیرید که گفتار سریع افراد نِیتیو و غیر بومی را متوجه شوید، مقالات انگلیسی زبان بخوانید.

در درس های دوره آنلاین زبان انگلیسی شما به موضوعاتروزمره می پردازید. آموزش آنلاین انگلیسی در این دوره بر اساس روش الگوها در مورد خانواده و دوستان، ظاهر و شخصیت فرد، سرگرمی ها، سینما و موسیقی، تلویزیون و رسانه های مدرن، سبک زندگی و عادات، آب و هوا، کار و پول و…. است.

 

سطوح زبان انگلیسی

سطح‌بندی کردن زبان انگلیسی دارای شیوه و متدهای مختلفی می‌باشد که سطح زبان براساس این شیوه‌ها سنجیده می‌شوند. زبان‌آموزان برای یادگیری زبان انگلیسی براساس این سطوح دسته‌بندی می‌شوند و به آموزش زبان انگلیسی می‌پردازند. هر یک از سطوح نشان دهنده میزان مهارت زبان آموز برای دریافت مدارک بین‌المللی زبان است. در نتیجه آشنایی با سطح‌های مختلف زبان برای ما حائز اهمیت می‌باشد. در این بخش برخی از استاندارها را برای سطح‌بندی برای شما آورده‌ایم.

 1. (سطح Beginner) این سطح افرادی است که تازه شروع به یادگیری زبان کرده‌اند یا مدت‌ها پیش و در سطح پایین آن را مطالعه کرده‌اند. در این سطح، فرد الفبا، قوانین اولیه خواندن، کلمات و عبارات ساده را می‌داند.
 2. ( سطح Elementary) در این سطح می‌توانید از ساختارها و عبارات ابتدایی، زمان‌های ساده (Present Simple، Past Simple، Future Simple، Present Continuous، Past Continuous، Future Continuous) استفاده کنید، در مورد موضوعات آشنایی ارتباط برقرار کنید.
 3. (سطح Pre-Intermediate) شما می‌توانید ارتباط برقرار کنید، مکالمه را ادامه دهید، جملات پیچیده‌تری بسازید و از زمان‌های پیچیده‌تری استفاده کنید (Present Perfect، Past Perfect، Future Perfect).
 4. (سطح Intermediate) در این سطح شما گفتار انگلیسی را می‌فهمید، افکار خود را روان بیان می‌کنید و همه زمان‌ها را می‌دانید.
 5. (سطح Upper-Intermediate) شما به راحتی در مورد موضوعات روزمره ارتباط برقرار می‌کنید، به راحتی آنچه را که به شما گفته می‌شود درک می‌کنید، تمام تفاوت‌های ظریف استفاده از زمان‌ها را می‌دانید.
 6. (سطح Advanced) شما گفتار انگلیسی را درک می‌کنید، گرامر را می‌دانید، می‌توانید مانند یک بومی به آن فکر کنید و صحبت کنید.

شروع به تست زدن کنید تا سطح زبان انگلیسی خود را بدانید!

آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی

 

برای شرکت در آزمون تعیین سطح رایگان زبان انگلیسی فرم زیر را پر کنید و روی دکمه شروع آزمون تعیین سطح کلیک کنید.

 

آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی

با شرکت در این آزمون میتوانید سطح دقیق زبان خود را مشخص کنید و برای آینده زبان خود برنامه ریزی بهتری انجام بدید.
این قسمت برای اهداف اعتبارسنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند.

5/5 - (21 امتیاز)

دیدگاه‌ها (0)

 • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
 • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
 • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.
 • امتیاز دادن فقط مخصوص خریداران محصول می باشد.

*
*