ایستگاه زبان

یادگیری زبان انگلیسی چقدر طول میکشد

یادگیری زبان انگلیسی چقدر طول میکشد

اگر بخواهم به سوال یادگیری زبان انگلیسی چقدر طول میکشد پاسخی بدهم قطعا یک جواب ثابت و مشترک نخواهد داشت. تعیین اهداف واقع بینانه کلید موفقیت برای بسیاری از چیزها در زندگی است. خواه انجام یک رژیم تناسب اندام یا یادگیری یک زبان جدید باشد، شروع می‌تواند هیجان انگیز اما طاقت فرسا باشد. دیدن پیشرفت واقعی و رسیدن به اهداف در طول مسیر اغلب چیزی است که انگیزه شما را برای ادامه دادن نگه می‌دارد.

یادگیری زبان می‌تواند مانند بالا رفتن از یک کوه بزرگ باشد. وقتی شروع می‌کنید خیلی سخت نیست، اما هرچه بالاتر می‌روید، سخت‌تر می‌شود. خسته هستی، نفست بند میاد و نمیدونی ارزش ادامه دادن رو داره یا نه. همه چیز خوب پیش نمی‌رود و شما ناامید می‌شوید. در این مقاله، در مورد مدت زمانی که بیشتر افراد برای یادگیری زبان انگلیسی وقت می‌گذارند صحبت می‌کنیم و به شما توصیه هایی در مورد چگونگی یادگیری سریع انگلیسی می‌دهیم.

 

چقدر طول میکشه زبان انگلیسی یاد بگیرم

این یکی از رایج‌ترین سوالاتی است که زبان‌آموزان جدید دارند. از آنجایی که همه مثل هم نیستند و سرعت یادگیری‌ها متفاوت است، اغلب پاسخ آسان و یکسانی وجود ندارد. برای دستیابی به تسلط کامل و در سطح یک بومی انگلیسی زبان می‌تواند سال‌های سال طول بکشد. اما خبر خوب این است که یادگیری برقراری ارتباط موثر به زبان انگلیسی، برای سفر، کار یا تحصیل در خارج از کشور، به زمان خیلی زیادی نیاز ندارد.

یادگیری زبان انگلیسی یک فرایند خاص برای کسب یک مهارت است و طول آن به عوامل مختلفی بستگی دارد، مانند:

 1. سطح شما در زبان انگلیسی: اگر شما از پایه شروع کنید، زمان لازم برای یادگیری زبان بیشتر خواهد بود. در غیر این صورت، اگر شما در حال حاضر دارای سطحی از زبان هستید، زمان کمتری برای بهبود آن نیاز دارید.
 2. تعهد شما: یادگیری زبان انگلیسی نیازمند تعهد و تمرین مداوم است. اگر شما وقت کافی برای تمرین زبان ندارید، زمان لازم برای به دست آوردن طلايی در زبان انگلیسی بیشتر خواهد بود.
 3. روش یادگیری شما: روش های مختلف یادگیری وجود دارند، از جمله کلاس های حضوری، دوره‌های آنلاین زبان، کتاب های آموزشی و غیره. هر یک از این روش ها می تواند به شیوه خاص خود برای یادگیری زبان به کار گرفته شود، بنابراین زمان لازم برای یادگیری متفاوت است.

به طور کلی، برای یادگیری زبان انگلیسی، نیاز به تمرین مداوم دارید. با توجه به میزان تعهد، سطح شما و روش یادگیری شما، می توانید در طول چند ماه تا چند سال، زبان انگلیسی را به خوبی یاد بگیرید. در ایستگاه زبان، به کمک متخصصان و اساتید حرفه‌ای زبان برای یادگیری سریع و انعطاف پذیر، برنامه‌های فوق‌العاده‌ای تدارک دیده‌ایم. یادگیری آنلاین انگلیسی با ما به شما این امکان را می‌دهد که برنامه مطالعه و میزان پیشرفت خود را تنظیم کنید. بنابراین اگر می‌پرسید یادگیری زبان انگلیسی چقدر طول میکشد، پاسخ واقعاً به عهده خودتان است.

در زیر یک جدول استاندارد برای مدت زمان یادگیری هر سطح برای شما قرار داده‌ایم. اما الزاما اینطور نیست که برای همه این میزان زمان نیاز باشد. ممکن است برای برخی حتی بیشتر از این زمان و برای برخی دیگر خیلی کمتر از این زمان نیاز باشد.

سطح زبان مدت یادگیری به ساعت
۰ تا A1  ۸۰ ساعت
A1 تا A2 ۱۵۰ ساعت
A2 تا B1 ۳۰۰ ساعت
B1 تا B2 ۲۲۵ ساعت
B2 تا C1 ۲۰۰ ساعت
C1 تا C2 ۲۰۰ ساعت

بهترین راه برای تخمین مدت زمان یادگیری زبان انگلیسی این است که بدانید چند ساعت طول می‌کشد تا از سطح فعلی خود به سطح مورد نظر (هدف) برسید.

چقدر طول میکشه زبان انگلیسی یاد بگیرم

واقعا یادگیری زبان انگلیسی چقدر طول میکشد

بستگی داره از کی بپرسی؟! به طور کلی حدودا ۱۲۰ ساعت برای هر سطح از زبان انگلیسی زمان نیاز است. اما اگر از کمبریج بپرسید، برای هر سطح به ۲۰۰ ساعت زمان نیاز دارد. یک چیزی که متخصصان بر آن توافق دارند این است که عوامل خاصی وجود دارد که بر دشواری زبان انگلیسی برای شما تأثیر می‌گذارد. تصمیم بگیرید که چه مدت می‌خواهید به زبان انگلیسی تسلط داشته باشید، مثلاً بگویید من ۱۲ ماه، یک ساعت در روز یا کمتر مطالعه خواهم کرد.

البته تعیین مدت زمان بستگی به شرایط خود شما و مدت زمانی که برای یادگیری زبان انگلیسی اختصاص می‌دهید دارد، بنابراین باید در تعیین این مدت واقع بین باشید، به عنوان مثال، اگر کارمندی هستید که ۸ ساعت در روز کار می‌کنید، نباید ۵ ساعت در روز را برای یادگیری زبان انگلیسی تعیین کنید، پس کی می‌خواهید غذا بخورید و چه زمانی بخوابید، چه زمانی با خانواده خود باشید؟ بهتر است در تخصیص زمان مطالعه منطقی باشید، مثلاً اگر کارمند هستید و ۸ ساعت در روز کار می کنید، می توانید یک ساعت در روز را برای یادگیری تعیین کنید و به ساعت پایبند باشید، بهتر از ساعات زیاد و وقفه‌های بعد است.

برای خودم ترجیح می‌دهم روزانه ۱۰ دقیقه به طور مداوم مطالعه کنم تا اینکه یک ساعت را تعیین کنم و به آن پایبند نباشم، حفظ تداوم بسیار بهتر از تمرکز بر کمیت است و اول از همه باید برنامه مشخصی را تعیین کنید که در آن مشخص کنید چقدر طول می‌کشد. شما می‌خواهید مهارت‌های خود را از نظر زبانی ارتقا دهید، مثلاً می‌گویید من می‌خواهم در یک سال  یک ساعت در روز یا هر دو روز یکبار انگلیسی یاد بگیرم.

پس از تعیین مدت زمان روزانه، مشخص کنید که هر روز چه چیزی را مطالعه خواهید کرد و همچنین مشخص کنید که آیا یادگیری در شب را ترجیح می‌دهید یا در روز، آیا ترجیح می‌دهید در یک مکان آرام مطالعه کنید یا در یک مکان پر سر و صدا، در وسایل حمل و نقل عمومی، در منزل، محل‌کار یا در باشگاه؟

چقدر زبان مادری شما شبیه انگلیسی است

اگر آلمانی، اسپانیایی یا فرانسوی صحبت می‌کنید، احتمالاً مسیر آسانی برای یادگیری زبان انگلیسی خواهید داشت! اما اگر به زبان بسیار متفاوتی صحبت می‌کنید، مثلا زبان شیرین فارسی و به خصوص زبان‌هایی که به خانواده زبان‌های رومنس تعلق ندارد (مانند چینی، ژاپنی یا عربی)، یادگیری زبان انگلیسی برای شما کمی سخت‌تر خواهد بود.

چه زبان های دیگری می‌دانید

اگر در حال حاضر زبان‌های بیشتری نسبت به زبان مادری خود می‌دانید، یادگیری زبان انگلیسی تقریباً به آن سختی نخواهد بود (مهم نیست زبان مادری شما چیست). این به این دلیل است که شما قبلاً مغز خود را برای انتخاب الگوهای زبانی جدید آموزش داده‌اید. به عبارت دیگر، هنگامی که یک زبان جدید یاد می‌گیرید، یادگیری هر زبان جدید بعدی آسان‌تر است. و اگر زبان‌های که یاد گرفتید شبیه به انگلیسی باشد، که حتی بهتر است. پس دانستن زبان‌های دیگر عاملی تاثیر گذار برای سوال یادگیری زبان انگلیسی چقدر طول میکشد می‌باشد.

چقدر برای یادگیری زبان سرمایه‌گذاری می‌کنید

اگر شش ساعت یا بیشتر در روز را صرف یادگیری زبان انگلیسی می‌کنید، سریع‌تر از کسی که فقط یک ساعت یا کمتر درس می‌خواند، آن را یاد می‌گیرید. علاوه بر این، سرمایه‌گذاری در دوره‌های زبان یا ابزارهای یادگیری بهتر می‌تواند به روند یادگیری شما کمک قابل توجهی کند!

چقدر فداکار و با انگیزه هستید

اگر هدف نهایی ندارید یا واقعاً به این زبان علاقه ندارید، احتمالاً یادگیری زبان برای شما سخت و طولانی خواهد بود. داشتن یک هدف (یا یکسری اهداف) برای کمک به شما بسیار مهم است، و حتی بهتر است اگر بتوانید راه‌هایی برای عاشق یادگیری زبان انگلیسی شدن پیدا کنید.

مواجهه روزمره شما با زبان انگلیسی

هرچه هر روز بیشتر با زبان انگلیسی درگیر شوید، سریع‌تر یاد خواهید گرفت. اگر در تلاش برای پیشرفت هستید، ممکن است بخواهید شروع به پیاده سازی محتوای زبان انگلیسی در برنامه روزانه خود کنید. به موسیقی انگلیسی گوش دهید، کتاب زبان بخوانید، فیلم‌های زبان اصلی تماشا کنید، یا یک دوره آموزش زبان رایگان را دنبال کنید!

چند ساله هستید

کودکان در یادگیری زبان بسیار مؤثرتر از بزرگسالان هستند. مغز آنها به طور کلی در به دست‌آوردن اطلاعات جدید مهارت بیشتری دارد، در حالی که مغز بزرگسالان در یادگیری چیزهای جدید مشکل بیشتری دارد. توصیه من: اگر جوان هستید و می‌خواهید به بهبود زبان انگلیسی خود ادامه دهید، تا می‌توانید از جوانی خود استفاده کنید. اما اگر در بزرگسالی انگلیسی یاد می‌گیرید، ناامید نشوید، هنوز هم می‌توانید پیشرفت کنید و حتی مهارت‌های زبانی خود را کامل کنید! فقط کمی بیشتر طول می کشد.

چطور سریعتر انگلیسی یادبگیریم

راه‌های یادگیری سریع زبان انگلیسی

به گسترش دایره لغات خود ادامه دهید. فلش کارت‌های بیشتری درست کنید و به طور منظم آنها را مطالعه کنید. ممکن است برای شما مفید باشد که اقلام موجود در خانه یا محل کار خود را با نام انگلیسی آنها برچسب بزنید. این شما را در تمام روز، در معرض دایره لغات قرار می‌دهد و به شما کمک می‌کند کلمه را با آنچه هست مرتبط کنید.
گوش دادن و نوشتن را تمرین کنید. به چیزهایی به زبان انگلیسی گوش دهید که به علایق و اهداف زبانی شما مربوط می‌شود و هر زمان که می‌توانید به انگلیسی بنویسید. آیا می‌خواهید یک رستوران در شهر خود باز کنید؟ به پادکست های آشپزی گوش دهید و یک وبلاگ غذایی به زبان انگلیسی راه اندازی کنید. این به شما کمک می‌کند کلمات و عباراتی را یادبگیرید که با اهداف شما مطابقت دارند.
خواندن را تمرین کنید. با متون ساده‌تر شروع کنید و راه خود را ادامه دهید. خواندن مطالبی که به آنها علاقه دارید و در قالبی که با آن احساس راحتی می‌کنید نیز مهم است. اگر از خواندن مجلات به زبان مادری خود لذت می‌برید، باید آنها را به زبان انگلیسی بخوانید. اگر به خواندن رمان‌های تخیلی علاقه دارید، خود را در یک رمان انگلیسی کوتاه‌تر امتحان کنید.
روی تلفظ خود کار کنید اگر هنوز این کار را نکرده‌اید، اکنون زمان آن است که در مورد تلفظ خود جدی باشید. حتی با دایره لغات قوی، اگر تلفظ شما درست نباشد، گفتار شما تزلزل پیدا می‌کند. یک راه خوب برای شروع این است که کلمات واژگان را با صدای بلند بخوانید و تلفظ خود را در برابر تلفظ یک فرد نِیتیو (بومی) بررسی کنید.

یادگیری زبان فقط به این معنا نیست که کلمات و قواعد دستور زبان را حفظ کنید. یادگیری، نحوه استفاده صحیح از آنها در موقعیت‌های واقعی است. هرچه دایره لغات شما بیشتر باشد، یادگیری چیزهای جدید یا صحبت به انگلیسی برای شما آسان‌تر خواهد بود.

اگر می‌خواهید زبان انگلیسی را در سریع‌ترین زمان ممکن یاد بگیرید، این نکات می‌تواند به شما کمک کند. با این حال، استفاده از آنها را برای همه توصیه نمی‌کنم، مگر اینکه زمان آزاد زیادی داشته باشید و اگر گاهی اوقات ناامید شدید باعث ترک یادگیری زبان نشود.

چگونه زبان انگلیسی را سریعتر یاد بگیریم – نکاتی برای یادگیری سریعتر:

 1. از شر تمام حواس پرتی‌ها خلاص شوید. گوشی خود را در حالت هواپیما قرار دهید یا زمانی که در حال مطالعه هستید آن را به طور کامل خاموش کنید. اگر مجبور نباشید هر پنج دقیقه به تلفن خود نگاه کنید، متوجه خواهید شد که زمان بسیار سریع‌تر می‌گذرد.
 2. از شر تمام صداهای اطراف خود خلاص شوید.
 3. از هدفون برای جلوگیری از نویز در محیط خود استفاده کنید. متوجه خواهید شد که اگر مکانی آرام داشته باشید که بتوانید در آن تمرکز کنید، یادگیری زبان انگلیسی بسیار آسان‌تر است.
 4. تلویزیون و هر وسیله الکترونیکی دیگری که حواس‌تان را پرت می‌کند را خاموش کنید. متوجه خواهید شد که اگر مجبور باشید تلویزیون تماشا کنید، تمرکز روی کاری که انجام می‌دهید بسیار سخت‌تر است.
 5. از شر نورهای روشن اتاق خود خلاص شوید. آنها تمرکز بر چیزی که یاد می‌گیرید را برای شما سخت می‌کنند.
 6. هنگام مطالعه به ساعت نگاه نکنید. متوجه خواهید شد که اگر به ساعت نگاه کنید، تمرکز روی کاری که انجام می‌دهید بسیار سخت‌تر می شود.
 7. هنگام مطالعه از خواندن یا تماشای سایر وب سایت های مزاحم خودداری کنید. متوجه خواهید شد که اگر وقت خود را در اینترنت بگذرانید، تمرکز روی کاری که انجام می‌دهید بسیار دشوارتر است.

چرا یادگیری زبان انگلیسی سخت است

چرا یادگیری زبان انگلیسی سخت است

اگر مدت زیادی است که در حال یادگیری زبان انگلیسی بوده‌اید، ممکن است یادگیری آن سخت به نظر برسد. با این حال، اگر از صفر شروع کنید و با یک روش خوب و استاندارد مثل مجموعه آموزش زبان انگلیسی English for you کار کنید، آنقدرها هم که فکر می‌کنید سخت نخواهد بود.

شما می‌توانید هر روز چیزهای جدیدی یاد بگیرید و در مطالعات خود پیشرفت کنید. مهمترین چیز این است که انگیزه داشته باشید و به‌طور منظم سخت تلاش کنید. با تلاش خود می‌توانید متوجه شوید یادگیری زبان انگلیسی چقدر طول میکشد.

یک معلم خوب به شما کمک می‌کند زبان انگلیسی را سریع و آسان یاد بگیرید تا بتوانید در اسرع وقت شغلی پیدا کنید. برای کسانی که می‌خواهند در کشورهای انگلیسی زبان کار کنند بسیار مهم است. اگر معلم و دوره آموزشی خوبی ندارید، ممکن است ادامه یادگیری دشوار باشد.

بنابراین، بهتر است در ابتدای کار خود با یک دوره آموزش خوب یا یک معلم زبان عالی شروع کنید. هنگامی که به این زبان تسلط پیدا کردید، می توانید به مهاجرت به خارج از کشور یا شروع یک کار جدید در یک کشور انگلیسی زبان فکر کنید.

 

روزانه چند کلمه انگلیسی یاد بگیرم؟

ثابت شده است که به طور متوسط، یادگیری ۵-۱۰ کلمه در روز برای یک فرد مؤثر‌ترین و واقع‌ بینانه‌ترین است. شاید به نظر برسد که این کافی نیست، اما اگر هر روز کار کنید، در عرض ۱ سال حدود ۲۰۰۰-۳۵۰۰ کلمه را تایپ خواهید کرد. و این خیلی زیاد است. با مطالعه صحیح، این کلمات در حافظه شما تثبیت می‌شود و شما می‌توانید در مکالمه‌های خود از این کلمات هم استفاده کنید.

البته استثناهایی نیز در این قاعده وجود دارد مثلا برخی افراد می‌توانند بیشتر از ۱۰ کلمه در روز را یاد بگیرند و به خاطر بسپارند. این کاملا به شما و هدفتان وابسته است.

چگونگی یادگیری لغات انگلیسی

کلمات را حفظ نکنید

کلمات را الکی حفظ نکنید. آن‌ها را در زمینه‌های مختلف یادبگیرید. با آن‌ها جملات و داستان بسازید و خیال‌ پردازی کنید. به این ترتیب کلمات بهتر و آسان‌تر به خاطر سپرده می‌شوند.همچنین اگر معنی کلمه‌ای را در متنی نمی‌دانید عجله نکنید و به سراغ فرهنگ لغت نروید. سعی کنید روی متن تمرکز کرده و از محتوای آن متوجه معنی کلمه بشوید.

 

کلمات را ترجمه نکنید

هنگامی‌که برای دانستن معنی کلمه‌ای آن را جست و جو می‌کنید بهتر است لغت را به زبان مادری خود ترجمه نکنید و از روی توضیحات آن کلمه به زبان انگلیسی، به معنی آن پی‌ببرید. یاد بگیرید به زبان انگلیسی فکر کنید و بخوانید.

 

چگونه زبان انگلیسی را در یک ماه یاد بگیریم

شش ماه اول یادگیری یک زبان سخت‌ترین ماه‌های آن است و بیشتر افراد ممکن است بیش از ۶ ماه طول بکشد تا به اندازه کافی انگلیسی را یاد بگیرند تا بتوانند یک مکالمه ابتدایی داشته باشند. در کل شما می‌توانید در ماه اول فقط برخی الگوهای مکالمه را یادبگیرد تا در صورتی که قصد سفر دارید و یا ملاقاتی دارید که نیاز هست برخی مکالمات موضوعی را یادبگیرید، بتوانید خودتان کارهای مورد نیاز را انجام دهید.

با این حال، اگر می‌خواهید سریع‌تر یاد بگیرید، ترفندهایی وجود دارد که می‌تواند به شما کمک کند. قبلا در ترفندهایی برای یادگیری سریع زبان انگلیسی به شما توضیح داده‌ایم، در زیر هم به چند مورد اشاره میکنیم:

 1. قواعد گرامر را از زبان بیاموزید.
 2. از فلش کارت برای حفظ کلمات و جملات جدید استفاده کنید.
 3. با افراد بومی صحبت کنید (آنلاین یا حضوری).
 4. آنچه را که می‌خواهید بگویید بنویسید تا بتوانید بعداً آن را مرور کنید.

 

چگونه زبان انگلیسی را در سه ماه یاد بگیریم

افراد زیادی هستند که ادعا می‌کنند تمام مهارت های زبان انگلیسی را در ۳ ماه یاد گرفته‌اند، اما احتمال آن بسیار کم است. مهمترین چیزی که باید در ابتدای یادگیری زبان یاد بگیرید الگوهای مکالمه و واژگان است. پس از دانستن این موارد، می‌توانید سایر مهارت‌های زبان را شروع کنید، اما برای یادگیری نسبی آنها حداقل شش ماه زمان نیاز دارید.

آیا می توانم در شش ماه انگلیسی یاد بگیرم؟ بله، تو میتونی. شما فقط باید تلاش کافی برای یادگیری زبان داشته باشید و وقتی سخت می‌شود آن را رها نکنید. حداقل ۶ ماه تمرین روزانه نیاز دارید تا بتوانید انگلیسی را روان صحبت کنید.

 

یادگیری زبان با معلم خصوصی چقدر طول میکشد

با راهنمایی یک معلم زبان خوب می‌توانید به زبان انگلیسی در مدت زمان کوتاه‌تری مسلط شوید و بسیار سریعتر پیشرفت کنید. این به این دلیل است که معلم خصوصی به راحتی می‌توانند نقاط ضعف شما را شناسایی کرده و بر روی ایرادات خاص کار کند.

علاوه بر این، یک معلم خصوصی می‌تواند شما را از طریق استفاده از منابع آموزش زبان با زمان و سبک زندگی مناسب شما، راهنمایی کند تا پیشرفت بهتری داشته باشید. پس اگر فکر می‌کنید با تدریس خصوصی زبان سریع‌تر و بهتر یاد می‌گیرید، ممکن است روش‌های دیگر برایتان مفید نباشد.

 

هیچ انسان ناتوانی وجود ندارد

اگر با استفاده از روش‌های سریع در تسلط بر زبان انگلیسی موفق نشدید، عجله نکنید تا خود را در لیست زبان‌آموزان ناامید بنویسید. باید راهکارهای مناسب با خود را پیدا کنید. لطفا توجه داشته باشید که مدت زمان آموزش نه تنها به معلم یا همکلاسی‌های شما، بلکه به شما نیز بستگی دارد. انجام کار‌های مستقل در خارج از کلاس به شما کمک می‌کند تا به سرعت و به راحتی بر مطالب تسلط پیدا کنید و آن را در عمل انجام دهید. با کمک برنامه‌های مختلف، درس‌های ویدیویی و صوتی، می‌توانید دایره لغات خود را افزایش دهید، درک شنیداری خود را بهبود ببخشید و حقایق جالبی در مورد زبان انگلیسی بیاموزید.

 

توصیه های پایانی برای آموزش سریع زبان انگلیسی

قطعا می‌توان در مدت زمان کوتاهی مهارت های زبان انگلیسی را توسعه داد. با این حال، برخی از منابع آموزش زبان انگلیسی دارای تبلیغات جاه طلبانه در فروش هستند. مثلا یادگیری زبان انگلیسی در ۱۵ روز!!! و یا آموزش زبان انگلیسی در ۱۰ روز!!

برخی از زبان‌آموزان انگلیسی می‌توانند از دوره‌های آموزشی انگلیسی سریع‌تر یاد بگیرند. این شامل مطالعه هر روز انگلیسی و داشتن هدف است. برخی دیگر به دلیل داشتن شغل تمام وقت یا تعهدات دیگر به مدت زمان طولانی‌تری نیاز دارند.

تمرکز بر مدت زمان لازم برای یادگیری زبان انگلیسی فقط فشار بیشتری بر شما وارد می‌کند و منجر به ناامیدی می‌شود. به یاد داشته باشید که مهمترین چیز این نیست که سریع‌تر یاد بگیرید، بلکه یادگیری زبان به طور استاندارد و موثر، مهم است.

با توجه به تجربه من به عنوان یک معلم و به عنوان یک دانشجوی زبان، بهترین راه برای یادگیری هر موضوعی تعیین اهداف است و این اهداف باید واقع بینانه باشند. این بدان معنی است که ما می‌توانیم در طول این مراحل با اهداف کوچکتر پیشرفت کنیم. اگر اهداف خیلی دور از ذهن باشد، ناامید خواهیم شد. اگر اهداف خیلی کوچک باشند، ممکن است خسته شویم.

در عوض، ما به اهدافی نیاز داریم که چالش برانگیز هستند، اما دستیابی به آنها ممکن است. سپس، می‌توانیم از میزان پیشرفت خود قدردانی کنیم و این باعث می‌شود که بخواهیم بیشتر پیشرفت کنیم.

نظم و انضباط را تمرین کنید، برنامه مطالعه خود را سازماندهی کنید و اهداف قابل اندازه‌گیری و دست یافتنی تعیین کنید. اینها استراتژی های ضروری برای بهبود یادگیری زبان شما هستند.

در اینجا یک توصیه عالی دیگر برای زندگی به طور کلی و یادگیری زبان وجود دارد:

فقط نگران مقصد نباشید و از سفر لذت ببرید.

این اولین هدف است!
تعیین سطح زبان انگلیسی ایستگاه زبان را امتحان کنید تا سطح زبان انگلیسی خود را بدانید. از طرف دیگر، می‌توانید مقالات آموزش زبان ما را بخوانید و منابع آموزش زبان را بیابید تا به شما در توسعه مهارت های انگلیسی خود کمک کند.

اگر به دلیل مسائل مربوط به تجارت و یا مهاجرت به دنبال یادگیری زبان در مدت زمان کوتاه هستید، باید از متخصصان مشاوره بگیرید. مشاورین ایستگاه زبان بهترین راه را برای هرچه سریع‌تر و یادگیری صحیح و اصولی زبان انگلیسی به شما نشان خواهند داد همین الان می‌توانید با مشاورین ایستگاه زبان تماس بگیرید.

ما در ایستگاه زبان منابع آموزشی استانداردی داریم تا بتوانید انگلیسی را به روشی خلاقانه و مؤثر یاد بگیرید. از فروشگاه محصولات آموزش زبان ما دیدن کنید و آموزشی را انتخاب کنید که به بهترین وجه با نیازهای شما مطابقت دارد. همچنین باعث خوشحالی ما هست که در بخش کامنت‌های این صفحه اگر سوالی دارید و یا تجربه ای در این زمینه دارید با دیگران به اشتراک بگذارید.

۵/۵ - (۲۱ امتیاز)

دیدگاه‌ها (0)

 • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
 • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
 • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.
 • امتیاز دادن فقط مخصوص خریداران محصول می باشد.

*
*

ورود | ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد