ایستگاه زبان
تفاوت until و by

تفاوت until و by

در این ویدیو تفاوت‌های بین Until و By رو با هم یاد می‌گیریم و صورت کامل یاد می‌گیریم که هرکدام…
ضمایر موصولی

آموزش کامل ضمایر موصولی | Relative Pronouns

ضمایر موصولی در زبان انگلیسی یکی از دروسی است که همیشه در گرامر انگلیسی مورد بررسی قرار می گیرد. ضمایر…

گرامر

صحبت کردن به زبان انگلیسی بدون دانستن گرامر مانند تلاش برای ساختن خانه ای بدون آجر، سیمان و آهن است: می توانید سعی کنید این کار را انجام دهید، اما در نهایت همه چیز خراب می شود.

گرامر یکی از عناصر کلیدی در یادگیری هر زبانی است. متأسفانه از نظر زبان آموزان، این مهارت اغلب یکی از سخت ترین و دشوارترین عناصر برای یادگیری است.

دانستن گرامر به شما کمک می کند تا به راحتی و با اطمینان انگلیسی صحبت کنید. اگر قواعد گرامر را به خوبی بلد باشید و بدانید که چگونه آنها را به کار ببرید، می توانید از اشتباهاتی که گفتار شما را عجیب و برای افراد بومی غیرقابل فهم می کند، اجتناب کنید.

تسلط بر دستور زبان انگلیسی می تواند دشوار باشد. با این حال، اگر برای یادگیری آن زمان و انرژی صرف کنید و یاد بگیرید که چگونه از آن هوشمندانه استفاده کنید، تمام مهارت های زبانی شما را تقویت می کند. هنگام تمرین انگلیسی از اشتباه کردن نترسید – گاهی اوقات بهترین راه برای یادگیری اشتباه کردن است! اگر تلاش کنید و با اشتیاق و علاقه به مطالعه گرامر بپردازید، متوجه خواهید شد که چگونه با موفقیت در این مرحله دشوار در یادگیری یک زبان جدید تسلط پیدا می کنید. و ما امیدواریم که بخش آموزش گرامر ایستگاه زبان در این مورد به شما کمک کند!