ایستگاه زبان

چگونه با زبان انگلیسی پولدار شویم

چگونه با زبان انگلیسی پولدار شویم

اگر به زبان انگلیسی صحبت می‌کنید و از برقراری ارتباط با دیگران با این زبان لذت می‌برید، می‌توانید با این مزیت زبان انگلیسی پولدار شوید. در دوره حاضر فرصت‌های زیادی برای یادگیری و تمرین زبان‌های خارجی وجود دارد. می‌توانید آن‌ها را در موسسات، دوره‌های آنلاین، یا با استفاده از منابع رایگان در اینترنت تمرین کنید. یادگیری یک زبان خارجی می‌تواند به حرفه شما کمک کند.

دانستن یک زبان خارجی تنوع و ارزش یک رزومه را افزایش می‌دهد. اغلب کارفرمایان مایلند برای دانش زبان‌های خارجی به کارمندان پول اضافی بپردازند. در حال حاضر انگلیسی، ترکی و چینی بیشترین تقاضا را در بازار کار دارند. اغلب، دانش زبان مخصوصا زبان انگلیسی برای موقعیت‌های زیادی مورد نیاز است، مانند: برنامه نویس، بازاریاب، طراح وب، روزنامه نگار، کارگزار سرمایه گذاری، مهماندار هواپیما، مدیر گردشگری و خیلی مشاغل دیگر.

اگر زبان‌های خارجی می‌دانید و این برای رشته حرفه‌ای شما یا شرکتی که درخواست می‌دهید مرتبط است، این را در رزومه و درخواست‌های خود ذکر کنید. مدارک و گواهی پایان دوره یا تاییدیه مهارت زبان را ضمیمه کنید. در صورت عدم وجود مدارک، می‌توانید مهارت خود را در بخش‌های اضافی رزومه نشان دهید: “درباره من”، “مهارت‌های کلیدی” و همچنین در شرح تجربه کاری.

هرچند دانستن هر زبانی به شما برای یافتن شغل مناسب با درآمد بالا کمک می‌کند اما ما در این مقاله در مورد ثروتمند شدن با زبان انگلیسی صحبت خواهیم کرد. اگر در حال یادگیری زبان دیگری هستید می‌توانید آن زبان را در این مقاله جایگزین انگلیسی کنید.

در حالی که یادگیری زبان انگلیسی معمولاً هزینه دارد (دوره‌های آموزشی، کتاب‌ها، کلاس)، کارشناسان در سراسر جهان توافق دارند که پولی که برای یادگیری زبان انگلیسی خرج می‌کنید ممکن است یکی از بهترین سرمایه‌گذاری‌هایی باشد که می‌توانید انجام دهید.

چرا یادگیری زبان دوم نتیجه می دهد؟

یادگیری زبان دوم از جمله تجربیاتی است که اثرات قابل توجهی بر زندگی افراد می‌گذارد. از جمله این اثرات می‌توان به توانایی ارتباط با افراد در کشورهای دیگر، توسعه تفکر، و افزایش آگاهی از فرهنگ‌ها و تاریخ‌ها اشاره کرد. یکی از جنبه‌های مهم این اثرات، درآمدزایی از زبان دوم است.

در یک جهانی که ارتباطات بین‌المللی بیش از پیش اهمیت دارد، تسلط بر زبان‌های دیگر تبدیل به یک منبع اقتصادی قدرتمند می‌شود. اینجاست که یادگیری زبان دوم به یک ابزار درآمدزایی تبدیل می‌شود.

یادگیری زبان دوم به افراد این امکان را می‌دهد تا به عنوان مترجم، مدرس زبان، ترجمه‌گر متون فنی یا ادبی، و یا حتی مشاوری در زمینه ارتباطات بین‌المللی فعالیت کنند. افرادی که توانایی صحبت و نوشتن در چندین زبان دارند، در صنایع مختلف، بازارکار بسیار بیشتری دارند.

علاوه بر این، در زمینه تجارت و بازرگانی نیز یادگیری زبان دوم نقش اساسی ایفا می‌کند. شرکت‌ها و سازمان‌های بین‌المللی به دنبال افرادی هستند که قادر به برقراری ارتباط با مشتریان و همکاران در سراسر جهان باشند. افرادی که زبان‌های دیگر را می‌فهمند و می‌توانند در زبان مبدأ و مقصد مذاکرات تجاری عمل کنند، از فرصت‌های شغلی بیشتری بهره‌مند می‌شوند.

یادگیری زبان دوم همچنین به کسانی که به عنوان مهاجر در کشورهای دیگر زندگی می‌کنند، این امکان را می‌دهد تا به بهترین شکل ممکن در بازار کار محلی شرکت کنند. این مهارت به آنها این امکان را می‌دهد که در بخش‌های مختلف اقتصادی و اجتماعی به جامعه میزبان خدمت کنند و درآمدی پایدار کسب کنند.

در ختم کلام، یادگیری زبان انگلیسی نه تنها به افراد این امکان را می‌دهد که با جهان بیرونی بهتر ارتباط برقرار کنند، بلکه می‌تواند درآمد آن‌ها را نیز بهبود بخشد. این یک مسیر به فرصت‌های شغلی و درآمدزایی بیشتر است که همچنان منجر به توسعه و رشد فردی و اجتماعی می‌شود. اگر می‌خواهید زبان انگلیسی را به سادگی و با تماشای یک سریال جذاب یادبگیرید به شما توصیه می‌کنیم آموزش زبان با سریال فرندز را انتخاب کنید.

پولدار

آیا دانش زبان انگلیسی شما را ثروتمند می‌کند؟

هیچ پاسخ قطعی برای این سوال وجود ندارد زیرا عوامل زیادی وجود دارد که می‌تواند به ثروت یک نفر کمک کند. با این حال، مسلط صحبت کردن به زبان انگلیسی مطمئناً می‌تواند به شما در بسیاری از زمینه‌های حرفه‌ای کمک کند و در نتیجه چشم انداز مالی شما را بهبود بخشد. علاوه بر این، دانش زبان انگلیسی معمولاً به این معنی است که شما به آموزش با کیفیت بالاتری در همه زمینه‌ها دسترسی دارید، که می‌تواند منجر به موفقیت مالی بیشتر نیز شود. بنابراین، در حالی که صحبت کردن به زبان انگلیسی به تنهایی شما را ثروتمند نمی‌کند، مطمئناً می‌تواند به شما در دستیابی به اهداف مالی خود کمک کند.

 

مترجم زبان انگلیسی

کسانی که زبان انگلیسی را در سطح پیشرفته می‌دانند می‌توانند خود را به عنوان مترجم امتحان کنند. این حرفه بسیار مورد تقاضا هست. این شغل می‌تواند یک شغل پاره وقت یا یک درآمد تمام وقت باشد. در اینترنت می‌توانید وب‌سایت‌های زیادی را پیدا کنید که در آن افراد متونی را ارسال می‌کنند که باید به زبان انگلیسی ترجمه شوند. شما کار را انجام می‌دهید و بابت آن پول می‌گیرید. اگر خود را به عنوان یک متخصص عالی معرفی کنید و همه وظایف را به موقع انجام دهید، می‌توانید مشتریان زیادی پیدا کنید و شروع به کسب درآمد کنید.

کارفرمایان در بین مترجمان، اغلب به دنبال متخصصانی با ۲ تا ۵ سال تجربه هستند. البته خیلی از مترجمان می‌توانند بدون سابقه کار شغلی پیدا کنند. زمانی که سابقه کاری شما بین ۱ تا ۳ سال باشد، می‌توانید شغل خیلی بهتری پیدا کنید. در عین حال، خیلی از فرصت‌های شغلی برای متقاضیان بدون سابقه کار ارسال می‌شود، چون کارفرما هزینه کمتری پرداخت می‌کند. این یک فرصت عالی برای ورود به این حرفه است. بیشتر اوقات ، مترجمان برای کار پاره وقت مورد نیاز هستند.

 

افزایش حقوق با دانش زبان انگلیسی

با داشتن سطح خوب زبان انگلیسی، شما شایسته درخواست افزایش حقوق هستید. از این گذشته، امروزه دانش مکالمه زبان انگلیسی در سطح Intermediate یک امر ضروری است. بسیاری از شرکت‌ها با اروپا کار می‌کنند، بنابراین توانایی شما برای ادامه مکالمه، برگزاری یک سخنرانی یا یک جلسه به زبان انگلیسی مورد استقبال قرار می‌گیرد و شما بیش از همکارانتان ارزش خواهید داشت.

یکی از دوستانم فقط به این دلیل که سه زبان را روان صحبت می‌کرد برای کار استخدام شد. کارفرما اصلا علاقه‌ای به داشتن مدرک زبان، سابقه کار قبلی یا سایر مهارت‌های ارتباطی تجاری نداشت. او همه اینها را در حین کار فقط در چند ماه یاد گرفت. این برای شرکت سودآورتر بود، زیرا می‌توانست مشتریان خارجی جدیدی را جذب کند و بر این اساس، برای شرکت درآمد کسب کند. علاوه بر این، یادگیری زبان انگلیسی نیازی به هزینه‌های زیادی ندارد. می‌توانید در دوره آموزش مکالمه زبان انگلیسی به روش CLT شرکت کنید یا می‌توانید به صورت خودآموز یادبگیرید. محاسبه کنید که برای صحبت کردن به زبان انگلیسی چقدر هزینه دارد و خواهید دید که بازگشت سرمایه شما از خود سرمایه‌گذاری خیلی بیشتر خواهد شد.

تدریس زبان انگلیسی

با تدریس انگلیسی کسب درآمد کنید

هنگامی که به سطح Advanced رسیدید، فرصت گذراندن دوره‌های ویژه و قبولی در آزمونی مانند آزمون دولینگو را دارید که پس از آن مدرکی دریافت خواهید کرد که توانایی شما در تدریس زبان انگلیسی را تایید می‌کند (به عنوان مثال CELTA). با تدریس خصوصی شروع کنید که می‌توانید در اوقات فراغت خود تدریس کنید، مثلاً در تعطیلات آخر هفته. برای شروع، می‌توانید با هزینه‌ای خیلی کم روی اقوام و دوستان خود تمرین کنید و اگر احساس می‌کنید همه چیز برای شما (و مهم‌تر از همه، دانش‌آموزان!!) درست است، دست به کار شوید. شما همچنین می‌توانید به عنوان یک کارمند پاره وقت در یکی از آموزشگاه‌های زبان شغلی پیدا کنید و از ۳ تا ۱۵ ساعت در هفته وقت بگذارید. همچنین امکان برگزاری کلاس به صورت آنلاین وجود دارد. به این ترتیب می توانید برای خودتان کار کنید و بر اساس برنامه زمانی خود کار کنید، چه زمانی، چگونه و کجا مناسب شماست!

 

اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی بسازید

این ایده البته حاکی از دانش شما در زمینه کامپیوتر و برنامه نویسی است. امروزه بسیاری از مردم به دنبال راه‌هایی برای ارتقای سطح زبان انگلیسی خود با گوشی هوشمند هستند و اگر می‌دانید چگونه محصول خود را درست کنید، می‌توانید آن را بفروشید. این می‌تواند هر برنامه کاربردی، یک کتاب صوتی کوچک یا یکی از برنامه‌های سرگرم کننده باشد که ابتدا به صدای شما گوش می‌دهد و سپس آنچه را که گفته‌اید تکرار می‌کند، اما به زبان انگلیسی. ما نمی‌توانیم در مورد جزئیات ساخت برنامه به شما کمک کنیم، اما شما به اصل مطلب پی می‌برید!

 

دوره آموزش زبان انگلیسی تولید کنید

استفاده از دوره‌های آموزش زبان انگلیسی هنوز هم بسیار پرتقاضا هست، بنابراین می‌توانید کاملا آزادانه و بدون ضرر جای خود را در بین مدرسین پیدا کنید. اما برای این کار باید خلاق باشید و عاشق ساختن ویدیو برای آموزش باشید. چگونه می‌توانید با دوره آموزشی درآمد کسب کنید؟

راز کسب درآمد در این واقعیت نهفته است که کاربران می‌بینند که شما انگلیسی را خوب می‌دانید و می‌توانید تدریس کنید. باید خدمات خود را تبلیغ کنید. علاوه بر این، در شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام هم می‌توانید مشترکین زیادی پیدا کنید.

نمونه‌هایی زیادی وجود دارد که نشان می‌دهد چگونه دوره‌های ویدیویی محبوبیت زیادی در بین زبان آموزان پیدا کرده است. شروع کنید و دوره آموزشی خود را بسازید. برای مثال دوره آموزش زبان انگلیسی در ۳۰ روز را می‌توانید الگو خود قرار دهید و برای نشان دادن توانایی خود یک دوره رایگان بسازید.

تور لیدر

راهنمای تور شوید

اگر پیاده روی و مکالمه و سخنرانی را دوست دارید، راهنمای تور می‌تواند بهترین انتخاب برای شما باشد. همچنین یکی از معدود شغل‌هایی است که برای آن به مدارک یا گواهینامه زبان نیاز ندارید.

شما حتی نیازی به شروع هیچ کاری ندارید. می‌توانید دفاتر مسافرتی که در منطقه شما فعالیت می‌کنند و پیشنهاد می‌دهند که به عنوان مترجم با آنها کار کنید را پیدا کنید.

این شغل، بسیار ساده است، فقط به علاقه به پیاده روی، دانش محلی عالی و چند شوخی مناسب نیاز دارید. می‌توانید تورها را به زبان انگلیسی هدایت کنید، اما زبان دوم یا سوم به شما برتری می‌دهد (و احتمالاً می‌توانید هزینه بیشتری برای خدمات خود دریافت کنید). اگر نمی‌دانید چه زبان دیگری به جز انگلیسی یادبگیرید مقاله بعد از زبان انگلیسی چه زبانی یاد بگیریم؟ را مطالعه کنید.

 

متخصص تجارت بین المللی شوید

این یک کار فنی است که قطعاً به طیف وسیعی از مهارت‌ها و تخصص نیاز دارد. با این حال، این یک فرصت عالی برای کسی است که به قانون و سیاست خارجی علاقه دارد. این نقش شغلی شامل درک سیاست‌های یک کشور و قوانین تجارت خارجی برای کمک به شرکت‌ها در معاملات تجاری بین المللی است. خیلی از تاجرها در مکالمه و زبان، دانش کافی ندارند، شما می‌توانید از این فرصت استفاده کنید و برای شروع کار با دستمزد کم در کنار یک تاجر به عنوان مترجم و همراه وی، کسب دانش کنید.

حتی ممکن است در هنگام بررسی واردات محصولات بیولوژیکی خوش شانس باشید و فرصت انجام برخی تحقیقات زیست محیطی را داشته باشید. زمینه‌هایی که ممکن است محدود کننده به نظر برسند، وقتی نگاه عمیق‌تری بیندازید، می‌توانند بی پایان باشند. به طور کلی در کار تجارت همیشه سود زیادی وجود دارد و شما می‌توانید از توانایی دانش زبان خود استفاده کنید و در کار تجارت مهارت کسب کنید تا بتوانید درآمد زیادی برای خود بسازید.

 

متخصص زیرنویس شوید

تبدیل شدن به یک متخصص زیرنویس راهی عالی برای عملی کردن مهارت‌های زبانی شما است، شاید بیشتر از مشاغل دیگر که قبل تر ذکر شده. یادگیری زبان می‌تواند بسیار سخت باشد، اما بسیاری متوجه می‌شوند که با فیلم‌ها و سریال‌ها این روند بسیار لذت بخش‌تر می‌شود. این حرفه قطعا زیر چتر ترجمه قرار می‌گیرد. با این حال، این یک گام به صنعت فیلم سازی است و همواره تقاضای بالایی از سوی تولیدکنندگان رسانه دارد. اگر به فیلم و رسانه علاقه دارید، چرا یک قدم فراتر نروید و از دانش زبان خود برای یک پروژه فیلم خارجی استفاده نکنید؟

می‌توانید برای شروع برخی از فیلم‌های کوتاه را زیرنویس کنید. با اینکه دنیای اینترنت خیلی وسیع هست اما همچنان برخی از فیلم‌ها و سریال‌ها زیرنویس ندارند. بعضی از شرکت‌ها برای این زیرنویس‌ها به شما دستمزد می‌دهند مثل فیلیمو، نماوا و دیگر شرکت‌های VOD. مثلا تا همین یک سال پیش که موسسه ما (ایستگاه زبان) سریال اکسترا که از تولید آن تقریبا برای بیش از یک دهه گذشته است را ترجمه نکرده بود، این سریال فوق‌العاده آموزش زبان ترجمه فارسی نداشت. پس اگر به این کار علاقه دارید همین الان دست به کار شوید.

 

خبرنگار شوید

برای روزنامه نگاران، دانش یک زبان اضافی در دنیای مدرن امروزی بسیار ضروری است. به عنوان مثال، اگر خبرنگاری از کشور دیگری شروع به گزارش دهی کند، می‌تواند درآمد خود را به میزان قابل توجهی ارتقا دهد.

برای کار به عنوان خبرنگار در خارج از کشور، دانستن زبان کشوری که خبر رسانی در آن انجام می‌شود بسیار مهم است. مطالعه فرهنگ و اوضاع سیاسی کشور برای دقیق بودن توصیه می‌شود. توجه به این نکته حائز اهمیت است که در برخی کشورها به دلیل سانسور و شرایط سخت سیاسی، خبرنگار خارجی بودن بسیار دشوار است.

می‌توانید به دنبال یک جای خالی به عنوان خبرنگار خارجی با نشریات باشید. برای این تخصص، داشتن تحصیلات عالی و دانش عالی از زبان مهم است. تسلط به یک زبان خارجی در بیشتر موارد فقط یک علامت در رزومه نیست. این یک مهارت مفید است که به شما کمک می‌کند شغلی معتبر پیدا کنید و شغل خود را ارتقا دهید.

 

مدیر هتل

بعید است مدیر هتلی که به زبان‌های خارجی مسلط است جایگزین یا اخراج شود. با این حال، برای کسب تجربه کافی قبل از درخواست برای موقعیت مدیریت ارشد در یک هتل معتبر، باید مدرک مدیریت هتل را دریافت کنید و چندین سال در هتل‌های سه یا چهار ستاره کار کنید. سطح مهارت شما در زبان انگلیسی یا سایر زبان‌های خارجی باید بالاتر از حد متوسط ​​باشد. علاوه بر این، گفتار روان و تلفظ واضح به تمایز بین درخواست‌های افراد با لهجه‌ها و بیان‌های مختلف کمک می‌کند.

 

صنعت حمل و نقل هوایی

مهمانداران، خلبانان و سایر خدمه پرواز دستمزد خوبی دریافت می‌کنند. در حالی که در مسیرهای بین المللی کار می‌کنند، موفق می‌شوند بیشتر نقاط جهان را ببینند. نمایندگان این حرفه‌ها با استفاده از زبان بین المللی ارتباط (انگلیسی) با مسافران هواپیما ارتباط برقرار می‌کنند. اگر به پرواز و مسافرت علاقه دارید، پس باید به زبان انگلیسی مسلط باشید و همچنین گفتار روان بدانید.

کسب درآمد بیبشتر

۴ نکته برای کسب درآمد بیشتر

  1. اهدافی را تعیین کنید و نتایج کار خود را بسنجید: آیا می‌خواهید افزایش حقوق یا ترفیع داشته باشید، اما در عین حال بدون هدف یا برنامه کار می‌کنید و همچنان منتظر هستید تا رئیستان متوجه شما شود؟ اما این اتفاق نمی‌افتد. کار از ساعت ۸:۰۰ تا ۱۷:۰۰ و به هم ریختن کاغذها چیزی را حل نمی‌کند، حتی تجربه همیشه آن را حل نمی‌کند. کسی که سریعتر کار کند و نتایج بیشتری به دست آورد، درآمد بیشتری خواهد داشت. همیشه نتیجه مهم است. خود را به جای کارفرما قرار دهید، به چه کسی ترفیع می‌دهید؟ احمد که آن را درخواست کرده یا رضا که با ارائه کار مفید و نتایج مثبت خودش را اثبات کرده؟ پاسخ واضح است.
  2. به طور مداوم خودتان را توسعه دهید و یاد بگیرید: و نه تنها در رشته زبان بلکه دیدگاه‌ها و شایستگی‌های شخصی خود را گسترش دهید. این واقعیت مفید است که با وضعیتی که در بهار سال ۱۳۹۹ در بازار کار ایجاد شد (به علت شیوع کرونا) شرکت‌ها به طور گسترده کارمندان را به کار از راه دور منتقل کردند، همه به کار در قالب جدیدی عادت کردند و مهارت‌هایی مانند خود انضباط، خود سازماندهی، توانایی برنامه ریزی، انجام مکاتبات تجاری و غیره به منصه ظهور رسید. زندگی غیرقابل پیش بینی است، تغییر می‌کند، بنابراین مهم است که انعطاف پذیر باشید و مهارت‌هایی که آینده‌ساز هستند را بیاموزید. اما فراموش نکنید که توانایی ایجاد ارتباط و فعالیت خود را بهبود ببخشید. و یک چیز دیگه، به فرآیندهای تجاری علاقه مند شوید، یاد بگیرید که مسئولیت‌های خود را درک کنید.
  3. به طور منظم بر دامنه حقوق و دستمزد حرفه خود نظارت کنید: اغلب اتفاق می‌افتد که دو متخصص در سمت‌های مشابه حقوق متفاوتی دریافت می‌کنند و دلیل آن همیشه تجربه یا صلاحیت نیست. فقط یکی با مبلغ کمتری موافقت کرده و دومی می‌دانست که می‌تواند بیشتر درخواست کند. زمانی که به دنبال شغل هستید و زمانی که می‌خواهید افزایش حقوق را درخواست کنید، آمار حقوق و دستمزد را تجزیه و تحلیل کنید. حتی می‌توانید مستقیماً بگویید که حقوق شما کمتر از میانگین بازار است. برای برخی از کارفرمایان و مشتریان، این یک استدلال نسبتاً قدرتمند است. اما فقط در صورتی که موجه باشد.
  4. یاد بگیرید که خودتان را معرفی کنید: یک محصول یا خدمات ممکن است قیمت‌های متفاوتی داشته باشد. به عنوان مثال، قیمت آرایشگری در یک سالن زیبایی تبلیغاتی در پایتخت معمولاً ۵ برابر بیشتر از یک سالن در برخی از مناطق دیگر است. در عین حال، نتیجه لزوماً بسیار متفاوت نخواهد بود. توانایی فروش، از جمله خودتان، کسب درآمد زیادی را ممکن می‌کند. در یک مصاحبه، در طول مذاکرات برای افزایش حقوق، یا هنگام ملاقات با مشتری، بتوانید کار خود و ارزش نتیجه آینده را ارائه دهید تا حقوق بیشتری دریافت کنید.

کارهایی را پیدا کنید که هم دوست دارید و هم حداکثر سود را برای مشتری یا کارفرما به ارمغان می‌آورد. اهدافی را برای خود تعیین کنید که با ماموریت جهانی شرکت مطابقت داشته باشد، برنامه ریزی کنید و به آن پایبند باشید.
این طرح برای فریلنسرها نیز موثر است. بله، وقتی برای خودتان کار می‌کنید، یک «رئیس» رسمی ندارید، اما یک مشتری دارید. ارزش منحصر به فرد خود را به او نشان دهید و دستمزد بیشتری دریافت خواهید کرد.

 

نتیجه گیری

به طور کلی، مهم نیست که چه نوع فعالیت یا چه حرفه‌ای را می‌خواهید انتخاب کنید، دانش خوب زبان انگلیسی می‌تواند به طور اساسی پیشرفت شغلی شما را به همراه داشته باشد.

به یاد داشته باشید، هیچ وقت برای شروع یادگیری زبان انگلیسی دیر نیست، نکته اصلی انگیزه درست است. امروزه تعداد باورنکردنی مراکز، مدارس، دوره‌ها و رویکردهای آموزشی مختلف در دسترس است. به لطف آسان بودن خود زبان انگلیسی، می‌توانید به راحتی وارد یک موسسه آموزشی شوید و آموزش زبان دریافت کنید. بنابراین، به این ترتیب شما این شانس را دارید که روی یک شغل عالی در هر کشوری در جهان حساب کنید. و این دقیقا همان چیزی است که شما باید برای آن تلاش کنید! حتی اگر هدف شما این باشد که کسب و کار موفق خود را داشته باشید، برای خودتان کار کنید، دانش زبان انگلیسی نیز برای انعقاد موثر معاملات و انجام مذاکرات مفید خواهد بود.

امروزه دانش عالی زبان انگلیسی برای تبدیل شدن به یک فرد موفق و کامل یک نیاز حیاتی است. نظر شما در مورد روش‌های ما برای کسب درآمد با استفاده از دانش زبان شما چیست؟ آیا قصد دارید یکی از آنها را امتحان کنید؟ اگر از روش‌های دیگری برای دریافت پول به عنوان چند‌زبانه اطلاع دارید، آن را در بخش نظرات زیر با ما و دیگران به اشتراک بگذارید.

۵/۵ - (۲۵ امتیاز)

دیدگاه‌ها (0)

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.
  • امتیاز دادن فقط مخصوص خریداران محصول می باشد.

*
*

ورود | ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد